Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Nāc gavilēt! Nāc gavilēt!
Nāc gavilēt!
LVEN
SvētkiAktuāliDalībniekiRīkotājiBildesAtbalstītāji
Trešdiena, 13.novembris
Gaviļnieki: Eižens Jevgeņijs Jevgeņija

Vai Tu jau sazinājies ar saviem jaunajiem draugiem?
Jā, jau aizsūtīju e-pastu/vēstuli (57%)
Jā, sazvanījāmies (21%)
Jā, nosūtīju kopīgās svētku bildes (22%)
Gaidām nākamos!
3188044
Izpilddirekcija Pasākumu radošo grupu koordinatori Mākslinieciskā padome Rīcības komiteja

IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku
pasākumu radošās darba grupas

Deju koncertuzvedums "Spēlēju, dancoju"
Ilze Mažāne - projekta vadītāja
Reinis Druvietis - producents
Agris Daņiļevičs - mākslinieciskais vadītājs un horeogrāfs
Uģis Brikmanis - režisors
Aigars Ozoliņš - mākslinieks scenogrāfs

Folkloras svētki "Pēterdiena Brīvdabas muzejā"
Māra Mellēna – grupas vadītāja
Ernests Spīčs - mākslinieciskais vadītājs
Mārcis Kūlis – izpildproducents

Vizuālās mākslas izstāde
Dagnija Ramane – grupas vadītāja
Viva Dzene – mākslinieciskā vadītāja
Ilze Rimicāne – māksliniece noformētāja

Atklāšanas pasākums
Lauris Goss - projekta vadītājs
Inga Cipe – mākslinieciskā vadītāja un režisore
Ilze Mažāne - horeogrāfe
Ivars Mailītis – mākslinieks
Renārs Kaupers - Jaundarba mūzikas autors
Valts Pūce – jaundarba aranžētājs
Romāns Vanags – jaundarba diriģents
Filmu „Mazā cilvēciņa stāsts” veido Māra Kalves studija

Tautas mūzikas kolektīvu koncerts
Gunārs Jākobsons - grupas vadītājs
Jānis Grigalis - mākslinieciskais vadītājs
Maija Vilka - režisore
Teiksma Jansone - apvienoto koklētāju ansambļu virsvadītāja
Agnese Augstkalna - māksliniece

Bērnu un jauniešu simfoniskās mūzikas koncerts
Egils Šķetris - projekta vadītājs
Haralds Bārzdiņš - mākslinieciskais vadītājs
Inga Krišāne - režisore
Kalvis Kincis – administrators

Garīgās kora mūzikas koncerts
Uģis Prauliņš - jaundarba autors
Rita Platpere – grupas vadītāja
Aira Birziņa - koncerta mākslinieciskā vadītāja
Uģis Brikmanis - režisors

Amatu diena
Dzintra Zelcere - projekta vadītāja
Rita Smirnova - režisore
Dagmāra Prīberga-māksliniece

Pūtēju orķestru defile programma
Egils Šķetris - projekta vadītājs
Haralds Bārzdiņš - mākslinieciskais vadītājs
Inga Krišāne - režisore
Kalvis Kincis – administrators
Valda Vidzemniece - horeogrāfe

Pūtēju orķestru - vieskolektīvu koncerts
Egils Šķetris – grupas vadītājs
Haralds Bārzdiņš – mākslinieciskais vadītājs
Inga Krišāne – režisore
Kalvis Kincis – administrators

Teātra un vizuālās mākslas programmu koncerts
Kārlis Lišmanis – grupas vadītājs
Valdis Lūriņš – mākslinieciskais vadītājs, režisors
Valdis Zilvers – koncerta mākslinieciskais vadītājs

Folkloras kopu svētki Dainu kalnā
Māra Mellēna – grupas vadītāja
Ernests Spīčs - mākslinieciskais vadītājs
Mārcis Kūlis – izpildproducents

Deju lielkoncerts "Ritums"
Zanda Mūrniece - projekta vadītāja
Jānis Ērglis - mākslinieciskais vadītājs
Jānis Purviņš - mākslinieciskais vadītājs
Dace Micāne Zālīte - režisore, scenārija autore
Uģis Prauliņš - muzikālais vadītājs
Sandra Strēle - māksliniece
Ivars Mailītis - scenogrāfs
Jānis Paeglis - tehniskais direktors

Mūsdienu deju programma
Edīte Ābeltiņa - mākslinieciskā vadītāja
Edmunds Veizāns - mākslinieciskais vadītājs
Andrejs Dubkovs - scenogrāfs, gaismu mākslinieks
Inga Raudinga - horeogrāfe

Bērnu simfoniskā orķestra koncerts Doma laukumā:
Egils Šķetris - grupas vadītājs
Andris Riekstiņš - mākslinieciskais vadītājs
Kalvis Kincis - administrators
Inga Krišāne - režisore

Pūtēju orķestru koncerts Doma laukumā
Egils Šķetris – grupas vadītājs
Haralds Bārzdiņš – mākslinieciskais vadītājs
Kalvis Kincis – administrators
Inga Krišāne – režisore
Ziedonis Puķītis - tehniskais direktors

Darba grupa teātra dienai
Kārlis Lišmanis - projekta vadītājs
Sarmīte Zara, Viktorija Moļeva - skolu teātru – leļļu teātru koordinatore
Ligita Smildziņa - teātra sporta komandu koordinatore
Valdis Lūriņš - teātra dienas koncerta režisors 
Valdis Zilvers - teātra dienas koncerta mākslinieciskais vadītājs

Svētku dalībnieku gājiens
Kārlis Lišmanis – projekta vadītājs
Līga Balode – režisore
Ivars Mailītis – mākslinieks

Noslēguma koncerts
Rita Platpere – grupas vadītāja
Arvīds Platpers - koncerta mākslinieciskais vadītājs
Mirdza Zīvere - režisore
Agris Daņiļevičs - kustību režisors
Aigars Ozoliņš - scenogrāfs
Juris Kaufelds – tehniskais direktors

 





Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centru obligāta
Copyright © Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki / Izstrādāts LATNET 2005-02-28
Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Strūgu iela 4, Rīga, LV – 1003
Tālrunis 7228987, fakss 7226535