Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Nāc gavilēt! Nāc gavilēt!
Nāc gavilēt!
LVEN
SvētkiAktuāliDalībniekiRīkotājiBildesAtbalstītāji
Ceturtdiena, 05.augusts
Gaviļnieki: Osvalds Arvils

Vai Tu jau sazinājies ar saviem jaunajiem draugiem?
Jā, jau aizsūtīju e-pastu/vēstuli (57%)
Jā, sazvanījāmies (21%)
Jā, nosūtīju kopīgās svētku bildes (22%)
Gaidām nākamos!
3477876
Karstākās ziņas Suvenīri Medijiem Biežāk uzdotie jautājumi
Viedokļi
Ziņu arhīvs

 

Mājas lapā jauna sadaļa

Turpmāk informācija par pirms svētkiem notikušajām skatēm, identifikācijas kartēm, biļetēm un mēģinājumiem svētku nedēļā aplūkojama sadaļas "Dalībnieki" apakšsadaļā "Kā mēs gatavojāmies".

Turpinām atcerēties svētkus un skatāmies tiešraides Internetā!

Mājas lapas sadaļā "Raidījums Internetā" var noskatīties Atklāšanas pasākuma, deju lieluzveduma "Ritums", gājiena un Noslēguma koncerta ierakstus, aplūkot pirms svētkiem tapušos "Nāc gavilēt!" raidījumus un svētku laikā rādīto Dienasgrāmatu.

Svētku suvenīrus vēl aizvien var iegādāties

Ja svētku laikā Tev nav izdevies iegādāties kāroto suvenīru, tas vēl aizvien ir iespējams! Zvani pa tālruni 7817731 vai raksti uz e-pasta adresi dzsv2005@ml.lv. Suvenīru piedāvājumu vari apskatīt mūsu mājas lapā sadaļas "Aktuāli" apakšsadaļā "Suvenīri".

Esi kaut ko pazaudējis?

Ja Skonto vai Ķeizarmeža stadionos esi nozaudējis mantas, drēbes un/vai deju rekvizītus, vari mēģināt atgūt savu īpašumu Strūgu ielā 4 pie dežuranta līdz 30. jūlijam.

Identifikācijas karšu izmantošanas iespējas pēc svētkiem

Vēl vari paspēt izmantot identifikācijas kartes piedāvātās iespējas: piedalīties Latvijas Studentu vortāla "StudentNet" (www.studentnet.lv) organizētajā akcija "Nāc gavilēt muzejā!" un bez maksas apmeklēt 22 muzejus visā Latvijā. Līdz 31. jūlijam vari iegādāties jauniešu atlaižu kartes "Euro<26" par puscenu, bet līdz 15. oktobrim - izmantot 15 % atlaidi rodeļu braucieniem atpūtas parkā "Rāmkalni".

Ja vēlies aktivizēt dalībnieka ID karti par norēķinu karti pēc svētkiem, tad līdz 30. novembrim vērsies jebkurā Latvijas Krājbankas filiālē (dalībniekiem no 16 gadu vecuma). Ja Tev ir mazāk nekā 16 gadi, tad Tev ID karti kā maksājumu karti aktivizēt var tikai kāds no vecākiem, atverot Latvijas Krājbankā maksājumu kontu vai piesaistot Tavu karti Latvijas Krājbankā jau esošajam kontam.

Latvijas Krājbankas diennakts telefons ID kartes nozaudēšanas gadījumā - 7092828.
Kontakttālrunis norēķinu karšu jautājumos Latvijas Krājbankā:  7092826.

Mājas lapā apskatāmi fināla konkursu rezultāti un Lielās balvas ieguvēji

Mājas lapā sadaļas "Dalībnieki" apakšsadaļā "Svētku laureāti" atrodami tautas deju, koru un pūtēju orķestru fināla konkursu laureāti! Turpat var aplūkot arī vizuālās mākslas izstādes-konkursa "Dažādā pasaule" un folkloras kopu skašu laureātus.

Lielo balvu IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos izcīnījuši:
Jelgavas 4. vidusskolas 6.-9. klašu koris "Spīgo", diriģentes Līga Celma, Liena Celma;
Smiltenes pilsētas Kultūras un sporta centra tautas deju ansamblis "Ieviņa" II, vadītāja Ieva Adāviča;
Rīgas 6.vidusskolas pūtēju orķestris, diriģents Haralds Bārzdiņš.

Kļūsti par "Nāc gavilēt" videoreportieri!

Ir neskaitāmi daudz interesantu un jokainu lietu, kas svētkos notiek mēģinājumos un atpūtas brīžos. Visi, kam ir izdevies nofilmēt kādu notikumum kuru būtu interesanti redzēt arī citiem gaviļniekiem, ir laipni aicināti dalīties svētku priekā un iespaidos, nosūtot savu safilmēto materiālu uz Interneta televīziju www.tv.lv . Iesūtīšanas ērtībai ir izveidota īpaša e-video lapa www.tv.lv/e-video, kur ir pieejami visi palglīglīdzekļi, lai katrs pats varētu savu video sagatavot internetam piemērotā formā un nosūtīt to interneta televīzijai.

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centru obligāta
Copyright © Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki / Izstrādāts LATNET 2005-02-28
Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Strūgu iela 4, Rīga, LV – 1003
Tālrunis 7228987, fakss 7226535