Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Nāc gavilēt! Nāc gavilēt!
Nāc gavilēt!
LVEN
SvētkiAktuāliDalībniekiRīkotājiBildesAtbalstītāji
Pirmdiena, 28.septembris
Gaviļnieki: Sergejs, Svetlana, Lana

Vai Tu jau sazinājies ar saviem jaunajiem draugiem?
Jā, jau aizsūtīju e-pastu/vēstuli (57%)
Jā, sazvanījāmies (21%)
Jā, nosūtīju kopīgās svētku bildes (22%)
Gaidām nākamos!
3322669
Pasākumu programma Mana dziesma Noklausies, noskaties Svētku filozofija Svētku logo Kartes Vēsture

Pūtēju orķestru šova (defile) programma

Bildes

Norises vieta: Laukums pie Brīvības pieminekļa

Šova programmā piedalīsies viesu kolektīvi - Starptautiskā jauniešu pūtēju orķestru festivāla dalībnieki - Dienvidjervi apgabala jauniešu pūtēju orķestris (diriģents - Ants Oidekivi, Igaunija), Viļņas reģiona apvienotais jauniešu pūtēju orķestris "Vilnius" (diriģents Rimantas Pašiūnas, Lietuva), Raumas pilsētas jauniešu pūtēju orķestris (diriģente Anne Lehtmake-Koskinen, Somija), NordTroms pūtēju orķestris (direģents - ystein Bolstad, Norvēģija), Ilavas pilsētas bērnu un jauniešu pūtēju orķestris (diriģents Bogdans Olkovskis, Polija) un Toholampi jauniešu pūtēju orķestris (diriģents - Osmo Jamsa, Somija), kā arī pašmāju kolektīvi, kuri šim notikumam sagatavojuši defile un šova programmas - Jauniešu pūtēju orķestris "Auseklītis" (diriģents Haralds Bārzdiņš), Auces Bērnu un jauniešu centra pūtēju orķestris (diriģents Arnolds Sabulis), E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris (diriģents Sandors Līviņš), Siguldas Valsts ģimnāzijas un Mūzikas skolas pūtēju orķestris "Sudrabskaņa" (diriģents Andris Muižnieks) un Talsu Bērnu un jauniešu centra pūtēju orķestris (diriģents Jānis Smilga).

Šis šovs - parāde pašā pilsētas centrā ir jauna skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcija, kad rīdziniekiem, Rīgas viesiem un dziesmu svētku dalībniekiem būs iespēja ne vien klausīties  jaunus un  atpazstamus pūtēju mūzikas skaņdarbus, bet arī redzēt pūtēju orķestrus kustībā, sniedzot dažādus priekšnesumus.

Vienlaikus šova parāde ir Starptautiskā jauniešu pūtēju orķestru festivāla atklāšanas pasākums. Arī šis festivāls ir pirmreizējs notikums pilsētas mūzikas dzīvē un dienās līdz pat dziesmu svētku noslēgumam dažādās Rīgas vietās skanēs festivāla dalībnieku sniegti koncerti - gan Lielās Ģildes koncertzālē, gan Doma laukumā kopā ar Latvijas pūtēju orķestriem, gan pilsētas dārzos, parkos, laukumos un, protams, arī  Dziesmu svētku gājienā.

Piedāvājam iepazīties ar 1. jūlija defile šova programmu:

  1. Valters Šneiders, V.Vidzemnieces horeogrāfija "Mister Boogie"
    Jauniešu pūtēju orķestris "Auseklītis" un deju grupa "Allegro"
  2. Pazīstamu melodiju popūrijs:  National Anthem, F.Pacius
    Kodumaa-march, R.Kull
    Eurovision Song "Everybody", I.Must
    Dienvidjervi apgabala pūtēju orķestris (Igaunija)
  3. Holiday in Austria - Valters Rešneders
    Happy Marching Band - Zigfrīds Rundels
    Ilavas jauniešu pūtēju orķestris (Polija)
  4. Henks Viljams - "Džambulaja"
    Auces BJC pūtēju orķestris un deju grupa
  5. Crownprince Olavs Honourmarch,
    Copacabana Traditional Samba  arr :  Bolstad
    Team NordTromskorpset (Norvēģija)
  6. Fra hei til hav, Geir Knutson
    Kaartin muistoja, Artturi Rope
    Raumas  jauniešu pūtēju orķestris (Somija)
  7. Marshall's Silver Trumpets, Artturi Rope
    Blue Parade, Timo Hytönen
    Toholampi jauniešu pūtēju orķestris (Somija)
  8. Latviešu tautas dziesmu popūrijs, arr. A.Krūmiņš, I.Līviņas horeogrāfija "Jauns un traks"
    E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris
  9. Papliauskutis, Rimantas Giedraitis
    Saxonia blues, Hans Hutten
    Viļņas jaunatnes centra pūtēju orķestris "Viļņa"
  10. R.Pauls, arr.R.Ašmanis, I.Čačas horeogrāfija "Zaļā Jumprava"
    R.Pauls, arr.G.Rozenbegs I.Čačas horeogrāfija "Džungļu grāmata"
    Siguldas Valsts ģimnāzijas un Mūzikas skolas pūtēju orķestris "Sudrabskaņa"
  11. Z.Rundels, G.Skribāna horeogrāfija  "Ielu mūzika"
    Talsu BJC pūtēju orķestris un deju grupa Ginta Skribāna vadībā

Pasākuma radošā grupa:

  • Egils Šķetris – grupas vadītājs
  • Haralds Bārzdiņš – mākslinieciskais vadītājs
  • Inga Krišāne – režisore
  • Kalvis Kincis - administrators
  • Valda Vidzemniece - horeogrāfe

 





Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centru obligāta
Copyright © Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki / Izstrādāts LATNET 2005-02-28
Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Strūgu iela 4, Rīga, LV – 1003
Tālrunis 7228987, fakss 7226535