Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Nāc gavilēt! Nāc gavilēt!
Nāc gavilēt!
LVEN
SvētkiAktuāliDalībniekiRīkotājiBildesAtbalstītāji
Pirmdiena, 28.septembris
Gaviļnieki: Sergejs, Svetlana, Lana

Vai Tu jau sazinājies ar saviem jaunajiem draugiem?
Jā, jau aizsūtīju e-pastu/vēstuli (57%)
Jā, sazvanījāmies (21%)
Jā, nosūtīju kopīgās svētku bildes (22%)
Gaidām nākamos!
3322675
Svētku laureāti Dalībnieku saraksts Rajona koordiatoru saraksts Kartes Kā mēs gatavojāmies

 

Dārgie IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kolektīvu vadītāji!

No sirds apsveicam Jūs un Jūsu vadīto kolektīvu ar līdzdalību IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Krājbankai ir patiess prieks sadarboties ar Jums, atbalstot un palīdzot nodrošināt šo, mums visiem tik īpašo un mīļo svētku veiksmīgu norisi.

Krājbanka sniedz savu atbalstu un ieguldījumu Dziesmu un deju svētku sekmīgāka norises procesa nodrošināšanā, izstrādājot dalībniekiem unikālas identifikācijas kartes, kuras vienlaicīgi var tikt izmantotas arī kā norēķinu kartes. Taču, lai mēs  spētu apgādāt visus svētku dalībniekus ar identifikācijas kartēm, ir nepieciešams Jūsu atbalsts, jo katram dalībniekam ir jāizpilda dalībnieka anketa, kas satur kartes izgatavošanai nepieciešamo informāciju.

Augsti vērtējot Jūsu ieguldīto darbu bērnu mākslinieciskajā izaugsmē un nevēloties Jūs kā radošus cilvēkus apgrūtināt ar liekiem papīru darbiem, lūdzam Jūs pievērst īpašu uzmanību diviem ļoti būtiskiem faktoriem, kas svētku laiku mums padarīs priecīgāku un jaukāku, aiztaupot dažādus kreņķus un uztraukumus.

 • Anketas aizpilde ir jāveic stingri noteiktā kārtībā, jo tas nodrošina šo datu automatizētu apstrādi, tāpēc lūdzu izskaidrojiet sava kolektīva dalībniekiem un viņu vecākiem anketas aizpildīšanas nozīmi un nosacījumus.
 • Lūdzam arī vērst kolektīva dalībnieku un viņu vecāku uzmanību uz iespēju saņemt dalībnieka Identifikācijas karti kā norēķinu karti, kas svētku dalībniekam dos iespēju droši uzglabāt savu "kabatas naudiņu", kā arī veikt pirkumus svētku norises un citās vietās bez maksas. To var nodrošināt pavisam vienkārši, veicot dalībnieka anketā atzīmi "jā" pie jautājuma "Vēlos saņemt savu Dziesmu svētku identifikācijas karti kā a/s "Latvijas Krājbanka" starptautisko Maestro norēķinu karti.

Norēķinu kartes funkcija bērniem ievērojami atvieglos pirkumu veikšanu svētku laikā, jo kartes tiks pieņemtas ļoti daudzās tirdzniecības vietās, kā arī to īpašniekiem būs pieejamas dažādas atlaides. Savukārt gan Jums, gan bērnu vecākiem tādējādi nebūs jāsatraucas par to, ka kāds jaunais mākslinieks varētu palikt bez naudiņas, jo arī kartes nozaudēšanas gadījumā tā būs drošībā. Tāpēc mēs ļoti ceram uz Jūsu sapratni un atbalstu, veicot šo anketu aizpildīšanu, jo Jūs katram bērnam būsiet vislabākais un zinošākais palīgs šajā procesā. Mēs, protams, vēlamies pēc iespējas atvieglot Jūsu darbu, tāpēc visi mūsu Klientu apkalpošanas centru vadītāji labprāt Jums sniegs konsultācijas un padomus.

Kopā ar šo vēstuli nododam Jums aizpildīšanai Dalībnieku anketas, kuras būs jāaizpilda katram dalībniekam, kā arī to aizpildīšanas nosacījumus, kas Jums un Jūsu audzēkņiem palīdzēs izvairīties no kļūmēm. Mēs esam darījuši visu, lai šos priekšdarbus Jums padarītu pēc iespējas vieglākus, tāpēc ļoti ceram, ka Jūsu radošā un mākslinieciskā pieeja tikai bagātinās un pilnveidos šo mūsu kopdarbu, par ko varēsim just patiesu gandarījumu Dziesmu un deju svētku laikā.

Ar vissirsnīgākajiem sveicieniem,
Latvijas Krājbanka


Anketas aizpildīšanas nosacījumi.

 1. drīkst aizpildīt tikai šo tipogrāfiski iespiesto anketu;
 2. anketas jāaizpilda rūpīgi LIELAJIEM DRUKĀTAJIEM BURTIEM, ar melnu vai tumši zilu lodīšu pildspalvu, bez labojumiem
 3. ļoti svarīgs ir pareizs FOTOGRĀFIJAS IZMĒRS - tikai 3,5 x 4,5 cm;
 4. fotogrāfijas krāsai nav nozīmes, jo uz kartes tās būs redzamas melnbaltas;
 5. fotogrāfija jāielīmē precīzi tai norādītajā vietā.

Papildus Jums jāaizpilda datordokumentu - excel failu (mapīti), kuru Jums nosūtījis VJIC pārstāvis vai koordinators. Šī faila aizpildīšana ir nepieciešama, lai varētu automatizēt dalībnieku datu apstrādi un ID karšu izgatavošanu, tāpēc lūdzu:

 1. precīzi aizpildīt dotos datus
 2. aizpildīšanai izmantojiet tikai šo failu (informācijas apstrādei netiks pieņemti pašu veidoti excel faili).
 3. kolektīva nosaukums ir jāsaīsina līdz 18 simboliem

Dalībnieku anketu iesniegšana jāveic sekojoši:

 1. kolektīva dalībnieka anketas ar izdrukātu datordokumentu ievietot A4 formāta aploksnē. Uz aploksnes norāda kolektīva vadītāja vārds, uzvārds, koordinātes un pilns kolektīva nosaukums;
 2. aploksnē jāpievieno datordokuments, ierakstīts disketē vai kompaktdiskā;
 3. pārbaudītas un pilnīgi aizpildītas anketas, kas atbilst kolektīva dalībnieku skaitam un datordokumenta dalībnieku skaitam, iesniedz rajona /pilsētas koordinators vai tā pilnvarotā persona pret parakstu.
 4. dalībnieku anketas jāiesniedz Valsts jaunatnes iniciatīvu centrā Rīgā, Strūgu ielā 4. Aploksnes lūgums nelocīt!

Jūsu,
Latvijas Krājbanka

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centru obligāta
Copyright © Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki / Izstrādāts LATNET 2005-02-28
Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Strūgu iela 4, Rīga, LV – 1003
Tālrunis 7228987, fakss 7226535