Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Nāc gavilēt! Nāc gavilēt!
Nāc gavilēt!
LVEN
SvētkiAktuāliDalībniekiRīkotājiBildesAtbalstītāji
Pirmdiena, 28.septembris
Gaviļnieki: Sergejs, Svetlana, Lana

Vai Tu jau sazinājies ar saviem jaunajiem draugiem?
Jā, jau aizsūtīju e-pastu/vēstuli (57%)
Jā, sazvanījāmies (21%)
Jā, nosūtīju kopīgās svētku bildes (22%)
Gaidām nākamos!
3322702
Svētku laureāti Dalībnieku saraksts Rajona koordiatoru saraksts Kartes Kā mēs gatavojāmies

 

Dārgie IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki!

Apsveicam Tevi ar dalību IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos! Jau pavisam drīz varēsi piedalīties dažādos svētku pasākumos Rīgā kopā ar vēl ļoti daudziem jauniešiem no dažādām Latvijas vietām. Taču, lai šis laiks patiešām būtu veiksmīgs un izdevies, ir jāveic daži sagatavošanās darbi. Mēs, Latvijas Krājbanka, protams, nelūgsim Tev ne dziedāt, ne dejot, ne arī spēlēt kādu instrumentu, kaut arī esam pārliecināti, ka Tev tas sanāk ļoti labi. Šoreiz mēs Tev lūgsim aizpildīt anketu, kas Tev gan svētku laikā, gan arī turpmāk dzīvē ienesīs daudz jauku pārmaiņu.

Krājbanka piedāvā saņemt personīgi Tev sagatavotu Identifikācijas karti. Šī izmēra karte Tev sniegs iespēju izbaudīt svētkus pilnā tā krāšņumā, jo kalpos kā ieejas biļete noteiktos svētku pasākumos. Apzinoties Tavu individualitāti un spēju būt īpašam, arī mēs vēlamies piedāvāt kaut ko unikālāku - kaut ko, ko nevar iegūt kurš katrs! Proti, identifikācijas karte pirmo reizi Latvijā varēs tikt izmantota arī kā norēķinu karte, veicot dažādus pirkumus un saņemot speciālas atlaides.

 Šī karte Tev noteikti atvieglos dzīvi svētku laikā, jo ar to tu varēsi justies droši, ka nauda vienmēr būs Tavējā, arī tad, ja gadīsies karti nozaudēt. Droši vien arī Tavā pieredzē ir gadījusies "ļaunā caurā kabata", un šādos brīžos sajūtas nu nemaz nav priecīgas, tāpēc šoreiz varbūt ir vērts pret to jau savlaicīgi nodrošināties. Mēs Tev piedāvājam pavisam vienkāršu risinājumu - aizpildāmajā anketā ir jāieliek viens "ķeksītis" ailē pie jautājuma, vai vēlies saņemt identifikācijas karti arī kā norēķinu karti. Par maksu vari neuztraukties, jo tā ir Krājbankas dāvana svētkos!

Anketu aizpildīsi sekojoši:

  1. drīkst aizpildīt tikai šo tipogrāfiski iespiesto anketu;
  2. anketas jāaizpilda rūpīgi LIELAJIEM DRUKĀTAJIEM BURTIEM, ar melnu vai tumši zilu lodīšu pildspalvu, bez labojumiem
  3. ļoti svarīgs ir pareizs FOTOGRĀFIJAS IZMĒRS - tikai 3,5 x 4,5 cm;
  4. fotogrāfijas krāsai nav nozīmes, jo uz kartes tās būs redzamas melnbaltas;
  5. fotogrāfija jāielīmē precīzi tai norādītajā vietā.

Identifikācijas norēķinu karti Tu varēsi saņemt sākot ar 2005. gada 1. jūniju. Tev jādodas uz mājas lapā www.nacgavilet.lv norādīto Krājbankas klientu apkalpošanas centru, līdzi ņemot pasi vai dzimšanas apliecību. Ja Tu vēl neesi 16 gadu vecs, tad pēc savas Identifikācijas norēķinu kartes jādodas kopā ar kādu no saviem vecākiem (līdzi ņemot attiecīgā vecāka pasi) vai arī vecāki vieni paši var saņemt Tavu Identifikācijas norēķinu karti.

Iespējams, Tev galvā ir vēl vismaz pāris jautājumi par šīm kartēm, tāpēc nekautrējies un droši nāc pie mums ciemos. Visos Krājbankas Klientu apkalpošanas centros mūsu darbinieki Tev labprāt sniegs atbildes un nepieciešamo informāciju.

Uz tikšanos Krājbankā - Tavā tuvākajā bankā!

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Valsts jaunatnes iniciatīvu centru obligāta
Copyright © Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki / Izstrādāts LATNET 2005-02-28
Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs, IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Strūgu iela 4, Rīga, LV – 1003
Tālrunis 7228987, fakss 7226535